Prodejní a servisní partneři

Prodejní a servisní partneři
 

V této části naleznete vyhledávač autorizovaných prodejců a servisů výrobků značky Junkers.

Odborní pracovníci našich obchodních a servisních partnerů Vám rádi pomohou zvolit vhodný výrobek, který bude nejlépe odpovídat Vašim požadavkům a potřebám.

Pro vyhledání autorizovaného servisu nebo prodejce značky Junkers ve Vašem okolí použijte speciální vyhledavač umístěný v levé části obrazovky. V této sekci doporučujeme Vaší pozornosti vybrané certifikované servisy Junkers.

Důležité upozornění: Údržbu kotlů Junkers smí provádět pouze vyškolení servisní mechanici s platným servisním průkazem na dané zařízení. Povolaný servisní mechanik je povinen tento průkaz na vyžádání předložit k ověření způsobilosti pro uvedení spotřebiče do provozu a potvrzení záručního listu.

Vzor servisního průkazu (PDF 0,11 MB)

Před nákupem plynových kotlů doporučejeme zvážit, že se jedná o vyhrazené technické zařízení, jehož montáž a uvedení do provozu mohou provádět jen proškolené a certifikované firmy. Z těchto důvodů nedoporučujeme nákup výrobků Junkers přes internet. Bez odborného uvedení výrobku do provozu a potvrzení Záručního listu autorizovanou servisní firmou nemůžeme garantovat bezchybný chod zařízení a ani uznat záruku.