Prodejní a servisní partneři

Prodejní a servisní partneři
 

V této části naleznete vyhledávač autorizovaných prodejců a servisů výrobků značky Junkers.

Odborní pracovníci našich obchodních a servisních partnerů Vám rádi pomohou zvolit vhodný výrobek, který bude nejlépe odpovídat Vašim požadavkům a potřebám.

Pro vyhledání autorizovaného servisu nebo prodejce značky Junkers ve Vašem okolí použijte speciální vyhledavač umístěný v levé části obrazovky. V této sekci doporučujeme Vaší pozornosti vybrané certifikované servisy Junkers.

Důležité upozornění: Údržbu kotlů Junkers smí provádět pouze vyškolení servisní mechanici s platným servisním průkazem na dané zařízení. Povolaný servisní mechanik je povinen tento průkaz na vyžádání předložit k ověření způsobilosti pro uvedení spotřebiče do provozu a potvrzení záručního listu.

Vzor servisního průkazu (PDF 0,11 MB)

Před nákupem plynových kotlů doporučejeme zvážit, že se jedná o vyhrazené technické zařízení, jehož montáž a uvedení do provozu mohou provádět jen proškolené a certifikované firmy. Z těchto důvodů nedoporučujeme nákup výrobků Junkers přes internet. Bez odborného uvedení výrobku do provozu a potvrzení Záručního listu autorizovanou servisní firmou nemůžeme garantovat bezchybný chod zařízení a ani uznat záruku.

 
 

Otevřít okno pro hledání


Zadejte prosím PSČ, město nebo úplnou adresu

Zadejte prosím PSČ, město nebo kompletní adresu v jejímž okolí potřebujete najít Váš autorizovaný servis Junkers.

Certifikovaný servis

Certifikované servisní místo je značkou nejvyšší kvality, která je zapůjčena organizaci, která splňuje velmi přísná kritéria výběru. Např. odborný team pracovníků, kvalitní vybavení (přístroji, dokumentací a náhradními díly), odborná kvalifikace a praktické znalosti

Plynové závěsné kotle

Firma poskytuje servis na všechny klasické plynové závěsné kotle značky Junkers.

 

Plynové kondenzační kotle

Firma poskytuje servis na všechny plynové kondenzační kotle značky Junkers.

 

Výrobky pro ohřev teplé vody

Firma poskytuje servis na všechny výrobky pro ohřev teplé vody (plynové průtokové ohřívače, přímo a nepřímo ohřívané zásobníky) značky Junkers.

 

Solární systémy

Firma poskytuje servis na všechny komponenty solárních systémů značky Junkers.

 

Vzdálenost

Vyberte prosím maximální vzdálenost, do které chcete hledat Váš autorizovaný servis Junkers.


Měli jste na mysli