Zpět na přehled
 

Aplikace EasyRemote

Nakupování přes internet nebo online komunikace se staly pro řadu z nás nedílnou součástí běžného života. Nyní můžete díky EasyRemote naší aplikaci pro mobilní telefony iPhone nebo přístroje se systémem Android, řídit přes internet i vytápění Vašeho domova.

 • Obrázek 1 z 5

   
 • Obrázek 1 z 5

   
 
Dálkový ovladač po telefonu EasyRemote
Poznamenat
 

Výhody na první pohled:

 • vzdálené řízení vytápění přes chytrý mobilní telefon se systémy iOS nebo Android
 • jednoduché intuitivní ovládání
 • prvotřídní zabezpečení díky přístupu chráněným heslem
 • pohodlný přístup odkudkoliv na světě
 • rychlá a snadná instalace v několika krocích

Aplikace EasyRemote umožňuje rychlým a snadným způsobem řídit a kontrolovat Váš topný systém bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte. Pomocí svého chytrého telefonu můžete nastavit požadovanou teplotu, nastavený program kdykoliv změnit nebo přepínat mezi jednotlivými režimy vytápění. Pokud se vracíte domů dříve než obvykle, můžete po cestě aktivovat vytápěcí systém a předejít tak návratu do nevytopeného bytu či domu. Aplikace komunikuje s operačními systémy Android i iOS. Vše, co ke vzdálenému řízení vytápění potřebujete, je rozšíření regulace topného systému o modul pro komunikaci MB LAN 2, přístup k internetu a aplikaci EasyRemote, kterou si snadno stáhnete v App Store nebo Google Play.

Aplikace funguje zcela jednoduše a přístup je chráněn heslem. Nastavení můžete snadno změnit pouhým dotykem na displeji. Během okamžiku získáte kompletní přehled o nastavení Vašeho topného systému nebo informace o případné poruše. Kód poruchy umožní odborníkovi rychlou diagnostiku a tím finančně méně náročný servis. Výsledkem bude tedy nejen úspora Vašeho času, ale také Vaší peněženky. Kromě řízení vytápění umožňuje EasyRemote i sledování výnosů Vašeho solárního systému. Aplikace Vám v přehledném grafu detailně zobrazí jejich vývoj za uplynulý týden či měsíc. Kdykoliv máte dokonalý přehled o získané sluneční energii. EasyRemote tak přináší pohodlný vzdálený přístup řízení vytápění a zároveň přispívá k úspoře energie.

Vhodný ke kotlům:
Bosch Condens 9000i W/WM, CerapurCompact, CerapurComfort, CerapurAcu, CerapurModul, Cerastar, Ceramini

 

Aplikace pro zařízení Apple Počty parametrů, které by bylo možné měnit i u menších otopných soustav, sahají do řádu desítek tisíc. Většina uživatelů však potřebuje nastavovat jen teploty v místnostech a časy útlumu. Tedy ty parametry, jejichž změnu umožňují programovatelné termostaty. Změny ostatních parametrů se svěřují servisním technikům s dostatečnými odbornými znalostmi. Dálkový ovladač programovatelného termostatu lze nahradit moderními komunikačními zařízeními, jak dokazuje aplikace JunkersHome, která je určena pro Apple platformu iPod, iPad a iPhone a pro chytré mobilní telefony s operačním sytémem Android. Podmínkou je vybavení otopné soustavy zdrojem tepla Junkers s řídicí elektronickou jednotkou Bosch Heatronic III. generace a vyšší s modulem MB LAN 2, který komunikaci do prostředí internetu zprostředkuje. Aplikaci pro své mobilní zařízení si uživatel stáhne z Apple Store (Apple) či Obchod play (Android). Modul MB LAN 2 je od výrobce nakonfigurován pro komunikaci se vzdáleným serverem Junkers, který zajišťuje propojení mobilního zařízení s modulem MB 100-LAN v prostředí internetu i bez potřeby pevné IP adresy na domácí přípojce (komunikace je založena na systému VPN se šifrovaným přenosem dat). Přístup je navíc chráněn heslem a tudíž prvotřídně zabezpečen.

Aplikace JunkersHome umožňuje ovládat až 4 topné okruhy a v každém z nich nastavovat tři různé teplotní úrovně až v šesti časových úsecích dne. Nastavování se provádí na dotykovém displeji mobilního zařízení velmi intuitivně. V aplikaci je obsažena i funkce zobrazení historických dat a informační funkce, která kromě zobrazení aktuálního nastavení vybraného okruhu signalizuje i případný výskyt poruchy.

JunkersHome je užitečná pomůcka s jednoduchým ovládáním rozšiřující využití chytrých mobilních zařízení pro ovládání tepelné techniky Junkers.

 

Více informací k regulaci

Bytové domy

Možnosti řešení revitalizace topných soustav v bytových domech se značkou Junkers Bosch.

Prohlédnout si možnosti...

Technologie ve filmu

Zajímá Vás princip jednotlivých technologií, které využívá firma Junkers pro vytápění a ohřev teplé vody? Podívejte se na film.

Chci vidět, jak to funguje...
 

Ceníky

Stáhněte si vždy nejaktuálnější ceníky našich výrobků, aby jste měli neustále přehled o jejich výhodných cenách.

Stáhněte si aktuální ceníky

Technologie od Junkers

Přečtěte si více informací o jednotlivých typech výrobků a používaných technologiích pro vytápění a ohřev teplé vody.

Chci vědět, jak to funguje