Zpět na přehled
 

JunkersHome

Nakupování přes internet nebo online komunikace se staly pro řadu z nás nedílnou součástí běžného života. Nyní můžete díky JunkersHome, naší aplikaci pro mobilní telefony iPhone nebo přístroje se systémem Android, řídit přes internet i vytápění Vašeho domova.

Aplikace JunkersHome umožňuje rychlým a snadným způsobem nastavit požadovanou teplotu, nastavený program kdykoliv změnit nebo přepínat mezi jednotlivými režimy vytápění kdekoli na cestách. Vše, co ke vzdálenému řízení vytápění potřebujete, je modul pro komunikaci MB LAN 2 a aplikace JunkersHome, kterou si snadno stáhnete v App Store nebo v Obchod Play.

Aplikace funguje zcela jednoduše a přístup je chráněn heslem. Kromě aktuální situace topného systému a případné poruchy můžete sledovat například i vývoj solárních výnosů za uplynulý den či měsíc.

JunkersHome tak přináší pohodlný vzdálený přístup řízení vytápění a zároveň přispívá k úspoře energie.

 • Obrázek 1 z 5

   
 • Obrázek 1 z 5

   
 
Dálkový ovladač po telefonu JunkersHome
Poznamenat
 

Výhody na první pohled:

 • vzdálené řízení vytápění přes chytrý mobilní telefon se systémy iOS nebo Android
 • jednoduché intuitivní ovládání
 • prvotřídní zabezpečení díky přístupu chráněným heslem
 • pohodlný přístup odkudkoliv na světě
 • rychlá a snadná instalace v několika krocích

Vhodný ke kotlům:
CeraclassExcellence, CeraclassAcu Comfort, Cerastar, Ceramini, CerapurSmart, CerapurComfort, CerapurAcu, CerapurModul

 

Aplikace pro zařízení Apple Počty parametrů, které by bylo možné měnit i u menších otopných soustav, sahají do řádu desítek tisíc. Většina uživatelů však potřebuje nastavovat jen teploty v místnostech a časy útlumu. Tedy ty parametry, jejichž změnu umožňují programovatelné termostaty. Změny ostatních parametrů se svěřují servisním technikům s dostatečnými odbornými znalostmi. Dálkový ovladač programovatelného termostatu lze nahradit moderními komunikačními zařízeními, jak dokazuje aplikace JunkersHome, která je určena pro Apple platformu iPod, iPad a iPhone a pro chytré mobilní telefony s operačním sytémem Android. Podmínkou je vybavení otopné soustavy zdrojem tepla Junkers s řídicí elektronickou jednotkou Bosch Heatronic III. generace a vyšší s modulem MB LAN 2, který komunikaci do prostředí internetu zprostředkuje. Aplikaci pro své mobilní zařízení si uživatel stáhne z Apple Store (Apple) či Obchod play (Android). Modul MB LAN 2 je od výrobce nakonfigurován pro komunikaci se vzdáleným serverem Junkers, který zajišťuje propojení mobilního zařízení s modulem MB 100-LAN v prostředí internetu i bez potřeby pevné IP adresy na domácí přípojce (komunikace je založena na systému VPN se šifrovaným přenosem dat). Přístup je navíc chráněn heslem a tudíž prvotřídně zabezpečen.

Aplikace JunkersHome umožňuje ovládat až 4 topné okruhy a v každém z nich nastavovat tři různé teplotní úrovně až v šesti časových úsecích dne. Nastavování se provádí na dotykovém displeji mobilního zařízení velmi intuitivně. V aplikaci je obsažena i funkce zobrazení historických dat a informační funkce, která kromě zobrazení aktuálního nastavení vybraného okruhu signalizuje i případný výskyt poruchy.

JunkersHome je užitečná pomůcka s jednoduchým ovládáním rozšiřující využití chytrých mobilních zařízení pro ovládání tepelné techniky Junkers.

 

Více informací k regulaci

3D virtuální prohlídka

Prohlédněte si skutečné instalace plynových kotlů, solárního systému, tepelného čerpadla a jiných výrobků ve 3D aplikaci.

Prohlédnout si ukázkové instalace...

Ceníky

Stáhněte si vždy nejaktuálnější ceníky našich výrobků, aby jste měli neustále přehled o jejich výhodných cenách.

Stáhněte si aktuální ceníky
 

Technologie ve filmu

Zajímá Vás princip jednotlivých technologií, které využívá firma Junkers pro vytápění a ohřev teplé vody? Podívejte se na film.

Chci vidět, jak to funguje...

Technologie od Junkers

Přečtěte si více informací o jednotlivých typech výrobků a používaných technologiích pro vytápění a ohřev teplé vody.

Chci vědět, jak to funguje