Teplá voda

  • Ohřev teplé vody
 

Optimální množství teplé vody pro každou potřebu

Potřebujete vyřešit ohřev teplé vody nezávisle na vytápění? I zde Vám Junkers nabízí široký sortiment výrobků: úsporné plynové průtokové ohřívače nebo velice komfortní přímo či nepřímo ohřívané zásobníky zajišťující vždy dostatečnou zásobu teplé vody.

Pro projekční podklady a kompletní dokumentaci k výrobkům Junkers, klikněte zde

Produktový katalog Teplá voda

Plynové průtokové ohřívače

Příprava teplé vody v malých množstvích a v nepravidelném čase odběru je nejlépe vyřešena plynovými průtokovými ohřívači. Tyto ohřívače pracují na úsporném průtokovém principu tzn., že potřebné množství vody je ohříváno pouze tehdy, když jej skutečně potřebujeme. Plynové průtokové ohřívače Junkers jsou k dispozici v mnoha výkonových variantách a s různými možnostmi odtahu spalin.

Přejít na výrobky

Přímo ohřívané zásobníky teplé vody

S přímo ohřívanými zásobníky Junkers získáte nejvyšší možný komfort ohřevu teplé vody nezávisle na vytápění. Teplá voda Vám tak bude trvale k dispozici a vždy v dostatečném množství. Zásobníky překvapí svojí dokonalou tepelnou izolací a jednoduchou instalací a jsou k dispozici o objemech 120 -280 l..

Přejít na výrobky

Nepřímo ohřívané zásobníky teplé vody Bosch

Se spojením nepřímo ohřívaných zásobníků s plynovými kotli Junkers získáte nejvyšší možný komfort ohřevu teplé vody, která Vám tak bude trvale k dispozici a vždy v dostatečném množství. Jsou k dispozici v mnoha různých tvarech a velikostech a překvapí svojí dokonalou tepelnou izolací prostou chlorovaných a fluorovaných uhlovodíků.

Přejít na výrobky

Elektrické ohřívače teplé vody

V bytě, v domě, na chatě u jezera, v horském srubu…všude, kde je potřeba teplé vody, je vhodné nainstalovat elektrické ohřívače Bosch. Snadná instalace, snadná manipulace, snadné umístění v jakémkoliv prostoru. Takové jsou nové Bosch elektrické ohřívače vody Tronic 8000 T, 6000 T a 2000 T mini. Naším cílem je, aby Váš život byl co nejkomfortnější.

Přejít na výrobky

Tepelná čerpadla pro přípravu teplé vody

Tepelná čerpadla Bosch Compress využívají vzduch jako zdroj obnovitelné energie. Pro přípravu teplé vody získávají teplo z vnitřního nebo venkovního prostoru, čímž přispívají nejen k lepšímu životnímu prostředí, ale zároveň šetří Vaši peněženku.

Přejít na výrobky
 

TechnologieTechnologie

3D virtuální prohlídka

Prohlédněte si skutečné instalace plynových kotlů, solárního systému, tepelného čerpadla a jiných výrobků ve 3D aplikaci.

Prohlédnout si ukázkové instalace...

Technologie ve filmu

Zajímá Vás princip jednotlivých technologií, které využívá firma Junkers pro vytápění a ohřev teplé vody? Podívejte se na film.

Chci vidět, jak to funguje...

Technologie od Junkers

Přečtěte si více informací o jednotlivých typech výrobků a používaných technologiích pro vytápění a ohřev teplé vody.

Chci si přečíst, jak to funguje...

NovinkyNovinky

Nová tepelná čerpadla pro přípravu teplé vody

Využívejte vzduch jako zdroj obnovitelné energie pro přípravu teplé vody ve Vaší domácnosti.

Vše o tepelných čerpadlech...

Nové plynové kondenzační kotle Bosch Condens

(R)evoluce ve vytápění - dokonalé spojení designu a moderních technologií.

Více o kotlích Bosch Condens...

Elektrokotle Bosch Tronic Heat

Nové elektrokotle jsou vhodné jako hlavní nebo záložní zdroj pro vytápění rodinných domů, bytových jednotek a rekreačních objektů.

Vše o elektrokotlích Bosch...

Elektrické ohřívače Bosch Tronic

Každý uživatel má svůj vlastní životní styl a požadavek na komfort teplé vody, proto nabízíme širokou škálu různých objemů od 10 do 150 l.

Více o ohřívačích vody...