Junkers Bosch na veletrhu ISH 2017

Veletrh ISH 2017
 

Společnost Bosch Thermotechnik GmbH představila všechny svoje Stánek Stánek Junkers Bosch značky na veletrhu ISH - největším veletrhu zaměřeném na bydlení, stavbu, sanitu, energii, vytápění, obnovitelné zdroje a klimatizační zařízení, který se konal ve dnech 14.-18.3.2017 ve Frankfurtu nad Mohanem.

Bosch Thermotechnik GmbH se letos zaměřila na nová řešení připojení výrobků k internetu. Firma hraje velkou roli při formování tohoto „megatrendu“ a snaží se začlenit tepelnou techniku do internetu věcí a poskytovat řadu digitálních řešení, které zjednodušují život instalatérům a komfort a pohodlí koncovým uživatelům. Digitalizace byla také klíčovým tématem na výroční tiskové konferenci.

Hlavní heslo tedy znělo: Snadný. Revoluční. Připojený.

Nový kondenzační kotel Condens 7000i Nový kondenzační kotel Condens 7000i První věc, kterou návštěvníci samotného stánku Junkers Bosch bez pochyb viděli, byla impozantní postava „Hrdiny“. Socha symbolizovala srdečné poděkování všem topenářům.

Kromě toho, značka Junkers Bosch prezentovala řadu nových výrobků, jako například nové tepelné čerpadlo v designu DNA, novou řadu plynových a olejových kondenzačních kotlů, řešení domácí vzduchotechniky a mnoho dalšího. Speciální novinkou pak byl nový Bosch EasyControl - pokojový regulátor, který slouží jako most k celé Bosch inteligentní domácnosti. Velký „hrdina“ držel právě tento regulátor v ruce.

Podívejte se na video ze stánku Junkers Bosch natočené dronem...

Všem, kteří měli možnost se přijet podívat do Frankfurtu osobně, děkujeme za návštěvu našeho stánku.

Fotogalerie:

Obsluha stánku Obsluha stánku Novinky 2017 Novinky 2017

Nové stacionární kondenzační kotle Nové stacionární kondenzační kotle Tepelná čerpadla Nová tepelná čerpadla