Služba SERVIS a SERVISplus+
Servisní služby bez starostí

Služba SERVIS a SERVISplus+

Chcete mít jistotu správného fungování Vašeho kotle, aniž byste se o něj museli starat?
Využijte některou z našich servisních služeb a my vše vyřídíme za Vás!Potřebujete poradit?
Infolinka pro Vás: +420 848 222 232

 

Služba SERVISplus+ pro kondenzační kotle

SERVISplus+ je kombinací pravidelné údržby Vašeho kotle a prodloužené záruky až na 5 let. Pravidelnou údržbu zajišťujeme prostřednictvím autorizovaných servisních partnerů po celé České republice. Záruka se vztahuje na všechny výrobní vady zařízení. Službu SERVISplus+ lze sjednat nejpozději do 3 měsíců od uvedení kotle do provozu, které je nezbytnou podmínkou pro její sjednání.

Jak objednat službu SERVISplus+?
• zaregistrovat kotel na stránkách www.servis-plus.cz
• zaplatit roční paušál 2599,- Kč včetně DPH

Co získáte?
• pravidelné servisní prohlídky
• prodlouženou záruku až na 5 let
• bezstarostný provoz zařízení
• autorizovaného servisního technika z Vašeho okolí
• telefonickou podporu

Kompletní Obchodní a záruční podmínky služby SERVISplus+ naleznete na webu www.servis-plus.cz

Služba SERVISPlus+ pro kondenzační kotle Condens 9000i

S novými kondenzačními kotli Bosch Condens 9000i a 9000iWM o výkonu 20 až 30 kW získáváte službu SERVISplus+ zdarma na 3 roky. Po uplynutí prodloužené záruční doby lze ke kotlům dokoupit službu SERVISplus+ na další 2 roky za stejných podmínek, jaké jsou uvedeny výše.

Službu SERVISplus+ na 3 roky zdarma získáte zaregistrováním kotle na stránkách www.servis-plus.cz nejpozději do 3 měsíců od uvedení do provozu.

Služba SERVIS pro ohřívače Tronic

U řady elektrických ohřívačů Tronic 6000T a 8000T poskytujeme službu SERVIS po záruční dobu 2 let. Služba SERVIS je ohledně vnitřní nádoby prodloužena na dobu 5 let.

U řady elektrických ohřívačů Tronic 2000T poskytujeme službu SERVIS po záruční dobu 2 let.

Služby SERVIS lze využívat ve stanovené záruční době pouze v případě registrace výrobku na www.servis-plus.cz

Služba SERVIS pro ostatní výrobky

Díky službě SERVIS budete mít dokonalý přehled o Vašem zařízení, běhu záruční doby, přístup k Obchodním a záručním podmínkám a pravidelné upozorňování blížící se servisní údržby.

Více informací na www.servis-plus.cz

 

Registrujte svůj kotel na www.servis-plus.cz a získejte tak zdarma službu SERVIS. Služba SERVIS Vám hlídá termíny pravidelné roční údržby, která je podmínkou bezpečného a ekonomického provozu Vašeho zařízení, navíc máte dokonalý přehled o běhu záruční doby. Zaregistrováním výrobku se Vám automaticky prodlouží záruční doba o 6 měsíců.

Další výhodou je telefonická podpora služby SERVIS. Máte-li jakýkoliv dotaz ke svému zařízení nebo hledáte servisního technika ve svém okolí, volejte na číslo 848 222 232. Díky registraci nám stačí uvést pouze jméno nebo e-mail a my už si snadno dohledáme typ zařízení a veškeré informace potřebné pro rychlou reakci.