Společnost
Junkers - důvěra již více než 100 let

O Junkers

Více než 100 let od vyrobení prvního kotle

Jediná firma na světě se může v současné době pochlubit tím, že před více než 100 lety uvedla na trh vůbec první plynový kotel, který umožňoval vytápět jak rodinné domy, tak i etážové byty.

První plynový kotel...

 

Náš závazek kvality se nezměnil od roku 1892
Dnes, po mnoha letech a po tisících vyrobených kotlů je Junkers jedním z předních výrobců na trhu se systémy pro vytápění a ohřev vody. Jde o značku, která je synonymem spolehlivosti, kvality a efektivnosti.

Kdo jsme a co od nás můžete očekávat
Chtěli byste se o značce Junkers dozvědět více? Tak to jste tu správně. Prozradíme Vám něco o našem poslání a dozvíte se o naší historii a o tom, čeho jsme dosáhli. Rádi bychom také udělali dojem na potenciální zaměstnance, učně, praktikanty, studenty a absolventy škol a stali se pro ně zajímavým zaměstnavatelem.
Již více než 100 let nabízí Junkers spolehlivé, snadno ovladatelné a k životnímu prostředí šetrné spotřebiče, díky kterým si můžete naplno vychutnat teplo a pohodlí Vašeho domova.
Síla Junkers spočívá v kvalitě a pokročilé technologii. Náš úspěch je založen na věrnosti našich zákazníků, kteří oceňují vysokou kvalitu výrobků a služeb, stejně jako na motivovaných a náležitě vyškolených zaměstnancích, kteří pro nás pracují.

Orientace na budoucnost
Našimi příspěvky pro společnost orientovanou na budoucnost jsou kvalitní a úsporné výrobky, dobré pracovní podmínky v našich závodech po celém světě a odpovědné chování k životnímu prostředí.

 

Historie značky Junkers

Objevte s námi dlouhou historii značky Junkers od jejího založení Hugem Junkersem až po současnost.

Junkers a historie...

Junkers jako součást skupiny Bosch

Junkers patří celosvětově do širokého portfolia značek skupiny Bosch.

Junkers a Bosch...