Elektrokotle

Elektrokotle
 

Nové nástěnné teplovodní elektrokotle Bosch Tronic Heat jsou se svým rozsahem výkonů 4–60 kW určeny pro vytápění rodinných domů, bytových jednotek a rekreačních objektů. Zároveň je možné je využít jako záložní zdroj pro kotle na biomasu a tepelná čerpadla. Možná je i instalace na hybridní nebo akumulační systémy a do stávajících uzavřených otopných soustav společně s kotlem na tuhá paliva. Vyznačují se velmi snadnou obsluhou, hospodárným provozem, malými rozměry a vysokou spolehlivostí. Elektrokotle Bosch je možné doplnit ekvitermním modulem (ELB-EKR) nebo kaskádovým modulem (ELB-KASK) pro řízení až 6 kotlů v kaskádě.
Všechny elektrokotle značky Bosch se vyrábí v České republice v závodě Krnov.

Adaptivní regulace
Díky této regulaci si kotel sám reguluje svůj výkon a dobu provozu v závislosti na požadavku vnitřní teploty a s automatickým poučením z předchozího spínání. Regulace si uloží, jak fungovala v předchozím provozu a stejnou logiku uplatňuje i nadále pro dosažení co největší efektivity.

našli jsme pro vás 3 výrobky (ů)

Kotel Tronic Heat (pouze pro vytápění)

Nové nástěnné teplovodní elektrokotle Bosch Tronic Heat jsou se svým rozsahem výkonů 4–24 kW určeny pro vytápění rodinných domů, bytových jednotek a rekreačních objektů. Zároveň je možné je využít jako záložní zdroj pro kotle na biomasu a tepelná čerpadla.

  • Výkon kotle v kW: 4-24
  • Rozměry (výška x šířka x hloubka) v mm: od 330 x 712 x 193

Přejít na výrobek Poznamenat
23744
Kotel Tronic Heat (pouze pro vytápění)

Kotel Tronic Heat (v sestavě s nepř.ohřívaným zásobníkem)

Nové nástěnné teplovodní elektrokotle Bosch Tronic Heat v sestavě s nepřímoohřívanými zásobníky jsou se svým rozsahem výkonů 15-18 kW určeny pro vytápění rodinných domů, bytových jednotek a rekreačních objektů. Zároveň je možné je využít jako záložní zdroj pro kotle na biomasu a tepelná čerpadla.

  • Výkon kotle v kW: 15-18
  • Rozměry (výška x šířka x hloubka) v mm: 416 x 712 x 273
Přejít na výrobek Poznamenat
23809
Kotel Tronic Heat (v sestavě s nepř.ohřívaným zásobníkem)

Kotel Tronic 5000 H (pouze pro vytápění)

Elektrokotle s rozsahem výkonu 30–60 kW jsou vhodné především pro provoz větších otopných soustav. Jsou vybaveny oběhovým čerpadlem a tlakovým snímačem.

  • Výkon kotle v kW: 30-60
  • Rozměry (výška x šířka x hloubka) v mm: 870 x 615 x 335
Přejít na výrobek Poznamenat
23810
Kotel Tronic 5000 H (pouze pro vytápění)