Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla
 

Trvalé vytápění, komfortní úspora nákladů

Tepelná čerpadla Junkers využívají venkovní vzduch k získání tepelné energie pro vytápění a ohřev teplé vody. Díky slunci, které ohřívá naši atmosféru a vnější vrstvu zemské kůry, Vám tepelná čerpadla vzduch voda také pomohou snížit náklady za vytápění.

Ve vzduchu je totiž vždy dostatečné množství tepelné energie, a to i za studených zimních dní a nocí, kterou k ohřevu vody či vytápění můžete snadno využít. Zároveň jde o bezplatný zdroj energie, který je neomezeně k dispozici. Ohřev teplé vody tepelným čerpadlem šetří životní prostředí a zároveň výrazně snižuje Vaše náklady na vytápění a přípravu teplé vody. V porovnání s jinými zdroji energie vám tepelná čerpadla vzduch voda ušetří až 60 % nákladů na vytápění.

Účinná technika, jednoduchý princip

Tepelné čerpadlo Junkers funguje na opačném principu než lednice: odebírá teplo z okolí a dodává ho do systému v podobě otopného tepla a teplé vody. Takto získaná energie zcela postačuje pro zajištění naprostého tepelného komfortu pro váš rodinný dům.

Princip energetických úspor: 25 % + 75 % = 100 %

Všechno co potřebuje k provozu, je elektrický proud jako hnací energie. Tepelná čerpadla vzduch/voda pracují velmi šetrně k životnímu prostředí, nevytváří žádné emise a v dlouhodobém chodu přibližně 75 % energie potřebné k provozu získávají ze vzduchu, zbývajících 25 % energie musí být zajištěno elektrickou energií.

Pro projekční podklady a kompletní dokumentaci k výrobkům Junkers, klikněte zde

Značka kvality Q Naše tepelná čerpadla splňují podmínky kvality asociace EHPA (European heat pump assocaition). Více informací o značce kvality zde (PDF 0,11 MB)

našli jsme pro vás 0 výrobky (ů)