Modernizace topných soustav v bytových domech
Možnosti řešení revitalizace bytových domů s Junkers Bosch

Modernizace topných soustav v bytových domech
 

S jistotou do skvělé budoucnosti:

Junkers Bosch je tím správným partnerem při modernizaci vytápění a systémů přípravy TV

Energetická účinnost, hospodárnost a provozní spolehlivost: tři nejdůležitější body při renovaci vytápění stávajících budov. Ruku v ruce s tím přicházejí stále se měnící zákonné předpisy a nařízení.

Značka Junkers Bosch Vám pomůže optimálně zajistit všechny tyto oblasti a poskytne Vám dobrý pocit, že jste učinili to nejlepší rozhodnutí.
Z dlouholetých zkušeností v oblasti bytového hospodářství víme, na čem Vám a Vašim nájemníkům záleží. Naše realizovaná řešení v topných soustavách a v systémech přípravy teplé vody jsou proto kombinací výhodných investic, nízkých provozních nákladů a maximální provozní spolehlivosti.

V praxi to znamená, že ušetříte mnoho energie a peněz, vyhnete se neobsazenosti a zvýšíte atraktivitu Vašeho bydlení. Moderní vytápění a efektivnější příprava teplé vody šetří nejen životní prostředí, ale znatelně uleví Vašemu rozpočtu, zvyšuje komfort a provozní spolehlivost a snižuje vedlejší výdaje.

Na následujících stránkách jsme pro Vás shrnuli nejdůležitější informace o modernizaci vytápění bytových domů a nabízíme řešení, jak dosáhnout optimálního poměru nákladů a výhod.

 

Centrální řešení s domovní kotelnou

Výměna starých kotlů za jeden centrální úsporný kondenzační kotel.

Více o centrálním řešení...

Decentralizované řešení s etážovým vytápěním

Renovace topné soustavy s etážovým vytápěním v jednotlivých bytech.

Více o decentralizovaném řešení...

 
 
 

Proč spolupracovat se značkou Junkers Bosch?

  • Kvalita

Značka Junkers Bosch je již od roku 1932 součástí skupiny Bosch, jedné z nejinovativnějších společností v Evropě. Naši zakladatelé Robert Bosch a Hugo Junkers patří k nejvýznamnějším vynálezcům a průkopníkům technologií naší doby. Vůči tomuto dědictví cítíme velký závazek: Naše činnost je dána důslednou inovativní a jakostní politikou, abychom Vám mohli nabízet produkty a služby té nejvyšší kvality.

  • Hospodárnost

Rentabilita díky optimální analýze, plánování, odbornému poradenství a kontrole. Značka Junkers Bosch Vás doprovází od úplného začátku a přizpůsobuje nový nebo modernizovaný systém vytápění a přípravy teplé vody Vašim podmínkám a požadavkům. Tím je zaručena optimalizace investičních nákladů a nízké náklady na provoz.

  • Jistota

Spolupráce se značkou Junkers Bosch znamená ochranu Vašich investic a jistotu dlouhodobě spolehlivého partnera. Dodáváme spolehlivé výrobky té nejvyšší kvality. Tím vycházíme vstříc Vašim přáním a naplňujeme Vaše očekávání.

  • Zkušenost

Značka Junkers Bosch patří mezi přední výrobce tepelné techniky již více než 100 let. Za tuto dobu jsme nasbírali řadu zkušeností, které se promítají do našich výrobků i služeb. Naši odborníci Vám navrhnou individuální řešení přesně podle Vašich požadavků.

  • Efektivita

Energeticky úsporné systémy vytápění šetří životní prostředí, Váš rozpočet i peněženku Vašich nájemníků. Díky našim technologicky vyspělým výrobkům můžete dosáhnout až 35 % úspory energie.

Prospekt ke stažení (PDF 1,41 MB)