Ušetřete s Junkers při přípravě teplé vody

Ušetřete s Junkers při přípravě teplé vody
 

Úspory i při komfortní dodávce teplé vody? Rozhodněte se pro energeticky úspornou alternativu. Připravíme vám individuální řešení na míru domácnosti.

Spolehlivý komfort přípravy teplé vody

Průměrný Čech spotřebuje denně 50 - 70 litrů teplé vody. Pokud si chcete užívat komfortu teplé vody bez velké spotřeby drahé energie, musíte se zaměřit na efektivní způsob jejího ohřevu. Pro tento účel jsou ideální úsporná a komfortní řešení pro přípravu teplé vody. Díky nim výrazně ušetříte, aniž byste se museli vzdát komfortu teplé sprchy v kteroukoliv denní i noční dobu.

Průtokový ohřev teplé vody

Naše plynové průtokové ohřívače a kombinované plynové kotle pracují na energeticky úsporném průtokovém principu. Po otevření příslušného kohoutku se studená voda během průtoku přístrojem ohřívá a je tak okamžitě k dispozici. Ohřev se uskuteční teprve tehdy, je-li teplá voda skutečně potřeba. Tím se zabrání ztrátám tepla, které vznikají chladnutím ohřáté vody v zásobníku. Šetří to tedy nejen vaše peníze ale také životní prostředí.

Ohřev teplé vody v zásobníku

Naše přímo a nepřímo ohřívané zásobníky vody pojmou velké množství teplé vody a díky vysoce kvalitní izolaci mají minimální tepelné ztráty. Kromě toho jsou podle situace v bytě, vkusu a osobní potřeby k dispozici v mnoha různých variantách: závěsné nebo stacionární zásobníky teplé vody, hranaté nebo kulaté zásobníky nebo zásobníky teplé vody v různých objemech.

Kapacita zásobníku se řídí počtem osob v domácnosti a individuálními nároky na komfort, např. se zásobníkem ST 120-2 E máte k dispozici 115 litrů teplé vody a doba jejího ohřevu na 60°C je cca 30 minut při topném výkonu 25 kW.

Hlavní výhodou zásobníků na teplou vodu je možnost současného odběru teplé vody na více místech současně.

K výrobkům Junkers pro přípravu teplé vody

Zpět na Zásady šetření energií