Úspora energie a snižování nákladů na vytápění a teplou vodu

Úspora energie a snižování nákladů na vytápění a ohřev teplé vody
 

Pomocí moderní tepelné techniky můžete nejen ušetřit náklady za vytápění a ohřev vody, ale také výrazně snížit celkovou spotřebu energie. Přispějete tím k zachování drahocenných fosilních zdrojů, snížení emisí skleníkových plynů a zachování čisté a zdravé přírody pro budoucí generace.

Snížení nákladů na vytápění a ohřev vody s využitím efektivních řešení

Ceny fosilních paliv (ropa, plyn a uhlí) dosáhly rekordní úrovně a jejich spotřeba dále roste. Podle aktuálních výpočtů a odhadů vystačí zásoby ropy na 43 let, zásoby zemního plynu na 65 let a zásoby uhlí na 207 let. Vytápění a ohřev vody dnes tvoří více než tři čtvrtiny celkové spotřeby energie na osobu. Pokud se však rozhodnete pro moderní a efektivní řešení, jako jsou například tepelná čerpadla nebo solární systémy, můžete výrazně snížit své náklady za vytápění a ohřev vody. Zároveň pomůžete šetřit neobnovitelné energetické zdroje, kterých znatelně ubývá.

S moderními topnými systémy proti změně klimatu

Zrychlené globální oteplování souvisí se vzrůstajícím objemem skleníkových plynů – zejména oxidu uhličitého (CO2). Výrazný podíl na vzniku emisí CO2 mají právě domácnosti. Přispět k ochraně přírody tak může téměř kdokoliv. Modernizací topného systému (např. solární systémy nebo tepelná čerpadla) v domácnosti můžete dosáhnout snížení spotřeby energie přes 30%. To znamená také snížení emisí CO2 a finančních nákladů o 30%. A to už jsou dobré důvody proč modernizovat topný systém.

 

Ušetřete s Junkers při vytápění

Vytápění spotřebuje většinu energie v domácnosti. Snižte Vaši spotřebu a uspoříte nejen Vaše peníze, ale i cenné zdroje energie.

Jak ušetřit při vytápění…

Ušetřete s Junkers při přípravě teplé vody

Vysoký komfort přípravy teplé vody a zároveň úspora nákladů: Přečtěte si více o spotřebě a efektivním ohřevu teplé vody od Junkers.

Jak ušetřit při přípravě TV…